کاربردهای هتلی
از لحظه ورود تا خروج از هتل، مهمان هتل شایسته بهترین پذیرایی و بیشترین سطح خدمات، آرامش و آسایش است. برای تحقق این هدف، HBB محصولات متنوعی را برای اتوماسیون و هوشمندسازی هتل‌ها ارائه کرده است. با هوشمندسازی هتل، پس از افزایش راندمان کاری مجموعه، می‌توان با تمرکز بر روی منابع انسانی، شاهد رضایت حداکثری مهمانان بود.

اتاق میهمان
کارتخوان هوشمند اتاق میهمان، به عنوان اولین نقطه کلیدی در ارائه خدمات بهتر به میهمان، درخواست هایی نظیر نظافت اتاق وخشکشویی را به میزبان اعلام می‎‌کند. با استفاده از کارت ورود به اتاق، تجهیزات برقی اتاق روشن و پس از ترک آن، خاموش می شود.

وضعیت خوش آمد گویی
با ورود میهمان به اتاق، تجهیزات برقی اتاق روشن و پیغام خوش آمد در اتاق پخش و بهترین وضعیت تهویه برای آسایش او تنظیم می‌ شود. با آغاز روز، پرده اتاق به صورت هوشمند باز شده و با فرا رسیدن شب، پرده به صورت خودکار تاریک و چراغ‌ها روشن می‌شوند.

دمای مطلوب
با مدیریت یکپارچه هوشمند هتلی HBB، با ورود میهمان به هتل، پذیرش سیستم تهویه اتاق را روشن کرده و دمای مطلوب را تنظیم می‌کند تا با ورود به اتاق، احساس خوشایندی داشته باشیم. در زمان خروج از اتاق نیز، سیستم تهویه مطبوع بر اساس مدیریت مصرف انرژی عمل می‌کند.

چند رسانه ای
پخش چندرسانه‌ای HBB امکان ارتباط با انواع تجهیزات برقی و آرشیو فیلم و موسیقی را در جهت ایجاد سرگرمی لذت‌بخش برای میهمان فراهم می‌آورد.

پنل هوشمند پای تخت
میزبان، با در اختیار قراردادن پنل هوشمند پای تخت، موجبات رفاه بیشتر میهمان، نظیر ارائه درخواست‌های نظافت و سرویس اتاق، همچنین اجرای هوشمند سناریوهای “آرامش” و “خواب” بر اساس دسترسی پای تخت را فراهم میکند.

پذیرش
بخش پذیرش معمولاً اولین قسمتی ازهتل است که توسط میهمان دیده می‌شود به همین خاطر نیازمند ایجاد فضای خوش آمدگویی وزین است. HBB با ارائه راهکار کنترل سیستم های روشنایی و تنظیم دمای مناسب، در نگاه اول، خاطره‌ای فراموش نشدنی را در چشم میهمان رقم میزند.

سالن کنفرانس
سالن کنفرانس نیازمند سیستم کنترل سریع و آسان است. سیستم هوشمند هتلی HBB امکاناتی نظیر سناریو “حالت ملاقات”، “حالت پخش ویدیو پروژکتور” و “حالت میان برنامه” از طریق کلید هوشمند HBB یا کامپیوتر را در اختیار این فضا قرار می‌دهد. این موضوع نه تنها باعث بهبود عملکرد برگزاری کنفرانس می‌ شود، بلکه تجربه خاطرانگیزی را برای مدعوین ایجاد می‌کند.

تالار ورودی و راهروها
تالار ورودی و راهروها به عنوان بخش اصلی هر هتل، تصویر شاخص محیط به حساب می‌آیند. بنابراین باید مدیریت روشنایی و دمای آن در طول روز و ساعات مختلف به طور تنظیم شده توسط سیستم مدیریت یکپارچه هتلی HBB کنترل شود.

امکانات هتل
سیستم هوشمند هتلی HBB برای هر یک از امکانات هتلی نظیر استخر، سونا، سالن ورزش و اسپا راهکار مجزا پیشنهاد می‌دهد. فارغ از اینکه کنترل روشنایی مد نظر است یا سیستم تهویه هوا، هتل کوچک است یا بزرگ، تمامی موارد مدیریت هوشمند قابل برنامه ریزی بوده و در جهت افزایش رضایت میهمان و افزایش راندمان انرژی اجرا شدنی است.

روشنایی فضای باز
افکت‌های روشنایی تا حد زیادی بر روی تجربه میهمان تاثیر خواهد داشت. سیستم مدیریت روشنایی هوشمند، می‌تواند در زمان‌های مناسب، کنترل نورپردازی و حتی آب‌نمای مورد نظر را در طول شب برای لذت بیشتر میهمان را انجام دهد.