شرکت هوشمند بنیان بیتا یک مجموعه فعال در زمینه هوشمند سازی و تکنولوژی های نوین بر مبنای میکروکنترلرها است. این مجموعه توانمند با مدیریت مهندس امید حبیبی از سال 1388 فعالیت خود را در این زمینه شروع کرد و تا کنون موفق به انجام پروژه های متعدد و تولید محصولات متنوع در زمینه الکترونیک و هوشمندسازی بوده است. در سال 1395 با ورود به پارک علم و فناوری فارس این مجموعه فعالیت خود را با نام تجاری HBB یا هوشمند بنیان بیتا ادامه داد و تا به امروز قادر به تولید بیش از 30 محصول متنوع بر پایه دانش بومی الکترونیک بوده است.

برند HBB به گونه ای دانش فنی خود را به کار گرفته که قابلیت فعالیت در فراتر از مرزهای کشورمان را دارد. با استفاده از پروتکل صنعتی BUS محصولات HBB امکان تطبیق و همگام سازی با کلیه محصولات موجود بر روی این پروتکل را دارد و این به این معناست که در هر جای دنیا و با هر سطح پیشین، این محصولات میتوانند بدون هیچ مشکلی وظیفه خود را با دقت بالا انجام دهند.

با پیشرفت روز افزون علم، تکنولوژی دنیا به سمت استفاده از سیستم های اتوماسیون و هوش های مصنوعی میرود. به مرور بسیاری از کارهایی که امروز با دقت پایین و گاهی با هزینه بالا انجام میشوند از طریق اتوماسیون به راحتی و با دقت بسیار بالا انجام میپذیرند. سیستم های HBB با سطح دانش هم تراز با تکنولوژی های روز دنیا، محصولات هوشمند به معنای واقعی را تولید و عرضه میکند و با ماژول های متنوع با سطح امکانات وسیع، برای تمامی نیازهای هوشمندسازی راهکارهای بی نظیری را ارائه میدهد.

برند HBB با استفاده از با کیفیت ترین قطعات الکترونیک موجود و پردازنده های قدرتمند ARM، دانش بومی را به کار گرفته و تا به امروز توانسته بسیار قدرتمند تر از برندهای خارجی عمل کند. مجموعه HBB با به کارگیری نیروهای متخصص و فعال کشورمان یکی از مثال های برتر کارآفرینی به شمار میرود.

شرکت هوشمند بنیان بیتا با وجود تمامی مشکلات و محدودیت های تحریم توانسته با قدرتی بیش از پیش تولیدات این برند را گسترش داده و به دست مصرف کنندگان برساند. ما با امید و تلاش برای رسیدن به “یک روز خوب” تمام توانمان را برای رسیدن به آرامش و صلح برای کشورمان و بشریت به کار میگیریم، باشد که بتوانیم دِین انسانیمان را ادا کنیم.

یک روز خوب میاد…