سیستم هوشمند خانگی

از خانه تا ویلا، از آپارتمان معمولی تا پنت هوس، HBB می‌تواند با کنترل ساختمان شما، فضای زندگی ایده‌آلی را برایتان را به ارمغان آورد. امروزه تکنولوژی سیستم خانه هوشمند، با زندگی روزمره کاملاً تلفیق شده است. HBB سیستم های روشنایی، امنیتی ، پرده برقی، تهویه هوا و تمامی دستگاههای خانه شما را به هم متصل می‌کند تا بتوانید به آسانی ساختمان خود را از طریق موبایل، تبلت و مانیتور لمسی دیواری کنترل کنید.

کنترل روشنایی

نورپردازی همواره جذاب است. سیستم خانه هوشمند HBB با کنترل طیف متنوعی از نورهای مختلف، خانه شما را به مکانی با طراحی بی‌نظیر تبدیل می‌کند. این کنترل، می تواند بر اساس روشن و خاموش کردن لامپ‌ها، تغییر رنگ نور و کم و زیاد کردن شدت روشنایی صورت بگیرد.

کنترل پرده

سیستم خانه هوشمند HBB با کنترل میزان باز و بسته شدن انواع پرده، همواره توازن دلخواه شما را در ترکیب نور طبیعی و مصنوعی فراهم می کند. این ویژگی، خانه شما را به مکانی با بیشترین بازدهی انرژی و همگام با طبیعت تبدیل می کند.

دستگاه‎‌های صوتی و تصویری

سیستم خانه هوشمند HBB، امکان کنترل یکپارچه پخش موسیقی با کیفیت و سینمای خانگی را به شما می‌دهد. همچنین، دستگاه‌های صوتی و تصویری شما با اتصال به مجموعه خانه هوشمند، می توانند یک سناریو مشترک تشکیل دهند. برای مثال، با فعال سازی حالت “صرف شام”، موسیقی دلنواز و آرامش‌بخشی برای شما پخش می‌شود در حالی که نورپردازی خانه به مرکزیت میزشام شما تغییر می‌کند. یا در هنگام پخش فیلم کاهش نور محیط را در آن فضا، شاهد خواهید بود.

ایمنی و امنیت

بی‌شک تنوع سنسورهای هوشمند و محیطی خانه برای ارتقا سطح امنیت و ایمنی خانه شماست. سیستم هوشمند HBB، با بررسی وضعیت سنسورهای ایمنی، مانند سنسور دود و گاز و سنسورهای امنیتی مانند سنسور حرکتی و مگنت درب، شما را از وقوع هرگونه حادثه در خانه، در هرکجای دنیا که باشید مطلع می کند.

کنترل از راه دور

این سیستم دسترسی به کل خانه از هر نقطه جهان را برای شما میسر می شود. حتی اگر در سفر باشید و از خاموش بودن تلویزیون خانه خود مطمئن نباشید، با استفاده از سیستم کنترل از راه دور HBB برای سیستم عامل Android و iOS و همچنین ارسال پیامک، به سادگی فرمان دلخواهتان اجرا خواهد شد.

اجرای سناریو

اجرای سناریو، با مدیریت ارتباط بین دستگاه‌های هوشمند، موحب آسودگی شما در زندگی روزمره می‌شود. به عنوان نمونه، با اجرای سناریو” ریلکسیشن” سیستم، پرده‌ها را تاریک، نور رنگی را روشن و موسیقی ملایمی برای آرامش شما پخش می‌کند.

زمانبندی رویدادها

این سیستم قابلیت اجرای زمانبندی شده هر نوع برنامه‌ای از باز شدن پرده در زمان صبح تا آبیاری هوشمند فضای سبز، را دارد.

نرم افزار

صرف نظر از ارائه انواع کلید های هوشمند و مانیتور لمسی دیواری، سیستم هوشمند HBB به فکر راحتی بیشتر شماست. اپلیکیشن حرفه ‌ای موبایل و تبلت HBB برای سیستم عامل‌های Android و iOS طراحی شده است و بروزترین و برترین قابلیت کنترل سیستمی جهان را براساس تصویر پس زمینه محیط خانه به شما می‌دهد. این نرم‌افزار، کنترل کلیه تجهیزات و سناریوها را در اختیار شما قرار می‌دهد.