مراکز عمومی

راهکار اتوماسیون برای ساختمان تجاری، بر پایه سیستم هوشمند است. سیستم هوشمند HBB قابلیت های مانیتورینگ، کنترل و مدیریت سیستم روشنایی، تنظیم دما و تهویه هوا، کنترل پرده ها، کنترل امنیتی و کنترل سایر تجهیزات مرتبط را ارائه می دهد.

مدیریت مصرف انرژی

مصرف انرژی همواره بزرگترین دغدغه ساختمان‌های تجاری است. امروزه، نزدیک به 70% انرژی مصرفی این ساختمان‌ها مربوط به روشنایی و تنظیم دماست. اما چیزی نزدیک به نیم آن به هدر می رود. دراین راستا، سیستم هوشمند HBB راهکارهای ارزشمندی را ارائه داده است که با استفاده از آن می‌توان حداقل 30% از این میزان مصرف انرژی را کاهش داد.

ایمنی و امنیت

یک ساختمان تجاری با استفاده از سنسورها و تجهیزات متعدد، ایمنی و امنیت خود را ارتقا می‌دهد. در راستای پیاده‌سازی این مهم، استفاده از سنسورهای هوشمند، سیستم های کنترل تردد، اعلام سرقت، اعلام و اطفا حریق، دوربین مداربسته و غیره تجهیزاتی هستند که با استفاد از یک سیستم هوشمند جامع، قابلیت اطلاع رسانی از وضعیت ساختمان را به مدیر ساختمان می‌دهد.

مجموعه نمایشگاهی و گردهمایی

در یک فضای بزرگ و پربازدید، نیاز به مدیریت مناسب نور و دما بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود. کنترل مرکزی و دقیق موارد گفته شده، تضمین کننده سطح کیفیت برگزاری این دست جلسات است.

مجتمع تجاری

مجتمع بزرگ با کاربری‌ و امکانات مختلف، نیازمند پایش و کنترل مداوم است. ایجاد شرایط مطلوب نور محیط و تنظیم دمای محیط، بی شک موجب فراهم آوردن شرایط راحتی برای مشتریان این مجتمع می‌شود.

مراکز پایانه سفر

امروزه با بیشتر شدن استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، تعداد مراکز مدرن پایانه سفر نظیر فرودگاه‌ها و ایستگاه قطار رو به افزایش است. مدیریت هوشمند این اماکن، موجب کاهش نیروی انسانی و مصرف انرژی است و باعث تبدیل ساختمان به مکان بهتری برای مسافرین می‌شود.

دفتر کار

سیستم هوشمند HBB مزایای بیشماری برای دفاتر کار دارد. به عنوان مثال، این سیستم می‌تواند در کوتاه ترین زمان پس از ترک محل کار، برای بهینه سازی مصرف انرژی چراغ‌ها را خاموش کند و سیستم تنظیم دما را در حالت بهینه قرار دهد. در زمان کاری، سیستم هوشمند شرایط محیطی را به نحوی تنظیم می‌کند که محیط مطبوعی برای کارمندان فراهم شود.

مدارس

در ساختمان‌هایی نظیر مدارس، بیشترین فضا را محیط‌های آموزشی، آزمایشگاهی وکتابخانه ها دارند. تنظیم مناسب روشنایی و دمای محیط شرایط ایده‌آلی را برای تمرکز هرچه بیشتر دانش‌آموزان و دانشجویان فراهم می‌آورد که خود موجب نشاط عمومی و افزایش راندمان تحصیلی آن‌ها می‌شود. کنترل مرکزی تاسیسات ساختمان، باعث بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه نیروی انسانی می شود.